محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم طهرقلبی من النفاق  وعملی من الریا ولسانی من الکذب وعینی من الخیانه

الایاایهااساقی ادکاساوناولها            که عشق آسان نموداول ولی افتاده مشکلها

باسلام وعرض ارادت نسبت به مردمان خوب وبی ادعای سیستان وبلوچستان وبه خصوص مرمان پاک سرشت زاهدان

باعنایت به الله تعالی وتوجهات امام عصر(عج ) وتشویق عزیزان وحسن نیت دوستان این توانایی رادرخوداحساس می کنم توانایی نمایندگی شمامردمان خوبم رادارم ومی توانم نماینده ای خوب برای شماباشم.

بنده معضلات اقتصادی وفرهنگی رابزرگترین مشکلات کشوردانسته وبرنامه دارم برای حل این معضل ومعتقدم بایدروایت جدیدی ازاقتصاد مقاومتی که معتقدم بایدمطابق افق دید علمی  وبرنامه های توسعه ای کشور یک نقشه راه هم پایه انقلاب اقتصادی میجی ومائو واصلاحات ژائوپنگ میباشد(برنامه دربازه زمانی ارائه خواهدشد) ودومین زمینه که می توانم کمک نمایم وبرنامه دارم درزمینه فضای سایبری وقوانین فضای سایبری میباشدکه باتوجه به تخصص اینجانب درزمینه تصویب قوانین واجرای قوانین می توانم مثمرثمرباشم

البته تمام برنامه هاوایده های خودرادربازه زمانی تبلیغات اعلام مینمایم واین فقط یک اعلام کاندیداتوری بصورت مستقل ازحوزه زاهدان وباشعار هویت زاهدانی میباشد.انشالله مقبول بارگاه اللهی باشدودراین راه یاورمان

البته بنده بصورت کاملامستقل بادیدگاهی منطقه ای -ملی - جهانی وارداین کارزارشده وپایگاه اجتماعی من تک تک شما عزیزان فرهیخته وخواهان آبادانی وتوسعه استان میباشید وهدفم ادای دینم به میهن ونظام میباشد.به هیچ جریانی نسبت ندارم وبه همه احترام قائلم .

البته جون معتقدم حرمت امام زاده رابایدمتولیش نگهداردوکسی که قراراست قانونگذارباشدنبایدازقانون تخطی کندمن نیزدربازه تبلیغات وب سایت وتبلیغات خودراارائه خواهم داد(البته به واسطه کمبودکاغذ سعی میکنم نمایت صرفه حویی کاغذ لحاظ گردد) وفعلادراندازه اعلام کاندیداتوری اززاهدان وتاییدصلاحیت ازسوی شورای محترم نگهبان میباشد.

ماتار وپودبدبختی مان راخود میبافیم ونام آن رامی گذاریم : سرنوشت

باتشکر

دکترمحمدرضاوظیفه- دکتری مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

اهداف وبرنامه های ملی

برنامه هاواهداف محلی

اول سخن - بابزرگان وگروههای مرجع

,میباشد ,اعلام ,وبرنامه ,توانم ,ای ,    ,اعلام کاندیداتوری ,فضای سایبری ,وبرنامه دارم ,می توانم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها