محل تبلیغات شما

اول دفتر به نام خداوازخدای متعال طلب توان مینمایم دراین راه پرمخاطره

خدایادراین راه : پاک کن قلبم راازنفاق - عملم راازریا- چشمانم راازخیانت وزبانم راازدروغ

باسلام به همه عزیزان وبزرگواران

امروزمی خواستم برنامه ها واهدافم رابیان نمایم ولی قبل ازآن سخنی ابتدابابزرگان .گروههای مرجع درزاهدان وسپس بامردم شهرم دارم .

ابتداروی سخنم بابزرگان ، علما وگروههای مرجع است . وجودشماعزیزان درشهری مثل زاهدان درعیاب احزاب محلی وملی ، فرصت مغتنمی است که بتوانیدبابررسی توان وظرفیت نیروهای موجودوتاییدشده بهترین هارابه مجلس یازدهم بفرستیم وازآن هابرنامه بخواهید وگزارش عملکردشان راارائه کنند، واین لازمه اش این است که شمادرشاسایی این افرادومعرفی شان کمک نمایید ولی بجایشان تصمیم نگیریدوبکذارید همانگونه که شهرزاهدان یک کلان شهراست مردمانش هم به یک درجه ای ازغقلانیت رسیده اند که بتوانند برای خوداگرصلاح دیدند نماینده ای درشان خودانتخاب نمایند ودراین راه شمامیتوانیدمشوق وراهنماباشید - گاهامشاهده میشودکه بعضی ازاین گروههای مرجع واردعرصه شده وبجای آنکه اهداف وبرنامه های یک نماینده دررشدوتعالی شهرومنطقه وکشور ارائه شود ازمسائل حاشیه ای صحبت می شود که نتیجه اش می شود مثلا.

پس خواهش من بعنوان یک کاندیدای مجلس یازدهم این است که به مردم شهرم درانتخاب کمک کنیدولی برایشان انتخاب نکنیدکه من این رابرای مردم شهر ودیارم توهین تلقی میکنم- مردم شهرزاهدان بعنوان کلان شهربه اعتفادمن به درجه ای ازعقلانیت رسیده اند که بتوانند خودشان گلیم شان راببافتد 

دوم سحنم با مردم عزیز شهرزاهدان

زاهدان بعنوان یک کلان شهرنیاز به برنامه واهدافی مشخص دارد پس بیایید یک بارهم که شده بدورازتعصب برنامه های تمام کاندیداها رامشاهده نمایید وبدورازفصاسازی ها برای خودتان انتخاب نمایید ، آنراکه دیده ایدومیپسندید واین تغییرراازخودتان شروع کنید- انتخاب کنید عالمانه وسپس پشت انتخابتان مردانه بایستید تاثمره اش راهم ببینید بدورازجاروجنجال وبهانه .

یادتان باشد نماینده یعنی یک روایتی ازشمادرپهنه ملی وجهانی ، پس کسی راانتخاب نمایید که بعد دیدیدش (درمجلس- تلویریون و.) به انتخابتان افتخارکنید وبگویید این نماینده من است ، نه این که به کاندیدایی رای بدهید بعد ناسزایش هم بگویید که این عین نفاق است- 

خداهم که انسان راآفریدونماینده خوددرزمین کرد بعد ازدیدن انسان گفت :آفرین برمن 

شماهم نماینده ای انتخاب کنید که آفرین بگوییدونه .

البته دوستان وهمشهریانم فقط این قول رابه شمامیدهم که دکتروظیفه قبل انتخابات وبعد انتخابات ( چه رای بیاورم وچه نیاورم ) هیچ فرقی باهم ندارند وهمواره درکنارتان هستم 

باتشکر وسپاس

دکترمحمدرضاوظیفه - کاندیدای مجلس یازدهم ازخوزه انتخابیه شهرستان زاهدان وحومه

اول بهمن نودوهشت 

اهداف وبرنامه های ملی

برنامه هاواهداف محلی

اول سخن - بابزرگان وگروههای مرجع

یک ,نماینده ,ای ,، ,نمایید ,مردم ,است که ,مجلس یازدهم ,بعنوان یک ,اند که ,کاندیدای مجلس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

@MAHDAVI . Ali Naeima